Hizmetlerimiz

Fizyoterapi

Fizyoterapi

Fizik tedavi ve rehabilitasyon süreçlerinin anahtar kavramı olan fizyoterapi, sağlıklı kalmak ve sağlığınıza kavuşmak için en yaygın uygulama alanıdır. Uzman fizyoterapist eşliğinde yapılan uygulamalar ile sağlıklı yaşam uzak değil, yapılacak değerlendirmeler ve terapi uygulamaları ile sağlık günlerinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Daha fazla
Manuel Terapi

Manuel Terapi

Gündelik hayatta karşılaştığımız bir çok durum vücudumuzun dengesini ve işleyişini etkilemektedir. Bu durum kendisini kronik ağrılar ve tutulmalar olarak göstermekte, yaşam kalitemizi doğrudan etkilemektedir. Manuel terapi teknikleri ile vücudunuzun dengesini yeniden sağlayarak, sağlıklı günlerinize geri dönebilirsiniz.

Daha Fazla
Plates

Plates

Son yılların en hızlı yayılan egzersiz yöntemlerinden biri olan Plates, vücudunuzun facial yapısının güçlendirilmesi, kas-iskelet sisteminizin düzenlenmesi ve zindeliğinizin artmasını sağlar. Hamilelerin de yapabildiği Plates ile bedeniniz sağlıklı ve güzel bir forma kavuşur, daha enerjik hale gelirsiniz.

Daha Fazla
Visseral Terapi

Visseral Terapi

Visseral Terapi; safra kesesi, pankreas, kara ciğer, bağırsaklar, böbrekler, yumurtalıklar, dalak, mide, ak ciğerler gibi iç organların etki-tepki mekanizması kapsamında uyarılmasına ve böylece fonksiyon bozukluklarının giderilmesine yönelik bir tedavidir. Halk arasında da yaygın kullanıma sahip olan Visseral terapi, iç organların teknik masaj ile uyarılmasına yaramakta, böylece organlardan kaynaklı sağlık sorunlarının giderilmesine yöneliktir.

Daha Fazla
Kupa Terapisi

Kupa Terapisi

Uzak ve Orta doğunun mucizevi tedavi yöntemi olan Kupa terapi, son yıllarda hızla yaygınlaşan bir fizyoterapi tekniğidir. Hacamat ile birleştirildiğinde kan dolaşımını hızlandıran ve tetik noktaların giderilmesini sağlayan oldukça etkili bir terapi yöntemidir. Anatomi bilgisi ile harmanlandığında etkisi çok hızlı bir şekilde görülmektedir. Son yıllarda bir çok sporcunun da başvurduğu bir tedavi yöntemidir.

Daha Fazla
Kuru İğneleme & Akupunktur

Kuru İğneleme & Akupunktur

Kuru iğneleme ve Akupunktur tedavileri geleneksel Çin Tıbbı başlığıyla bilinen ve etkisi oldukça yüksek olan bir bilim dalıdır. Zayıflamadan, iç organlara, sinir sisteminden vücut dengesine kadar her alanda etkili tekniklerdir. Dünya çapında üniversitelerde ve kurslarda eğitimi verilir. Uzmanfizyoterapi'de kuru iğneleme ve akupunktur hakkında sadece danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Daha Fazla